^
A
A
A

Kietėjimas yra būdas vaiko sveikatai

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Galite pradėti grūdinimo procedūrą bet kuriuo metų laiku. Svarbiausia, kad tai vyksta palaipsniui ir reguliariai. Laikantis grūdinimo taisyklių, galima pagerinti vaiko sveikatą ir sumažinti apsilankymų pediatru dažnumą.

Išmaišymas, trinais, oro vonios ir fiziniai pratimai bus naudingi, jei juos atliksite pagal taisykles:

  • Vaikščioti po bernines kojas yra pirmas žingsnis į "naują" gyvenimą. Leisk drumstas vaikščioti basomis ir žolėmis, smėliu, akmenimis šiltomis vasaros dienomis. Ir dar, jūs galite įdėti į kiemą baseine su vandeniu ir tegul vaikas jame "stomp" tam tikrą laiką.
  • Vaikščiojimas - "žalia šviesa"! Žiemą bendras gatvėje praleistas laikas turi būti 3-4 valandos per dieną. Vasarą galite kvėpuoti deguonimi visą dieną.
  • Mokykitės miegoti su atvira langa bet kuriuo metų laiku.
  • Pratimai yra puikus būdas vaikščioti. Kiekvieną rytą pradėkite nuo mažo mokesčio ir vaikščiokite - žaisdami aktyvius žaidimus.
  • Cravations yra ypatingas kietėjimo etapas. Turite pradėti juos trina kūno sauskelnes šlapiu sausu rankšluosčiu. Tada galite pereiti prie pėdų vonių: įpilkite du baseinus su skirtingos temperatūros vandeniu ir pakaitomis mažinkite kūdikio kojas 20 sekundžių šiltu vandeniu, o po to 10 sekundžių į šaltą. Per mėnesį mes pereiname į kojos nusipraižymą prie kelio su vandeniu kambario temperatūroje, o po mėnesio ar dvi, į kontrastingą sielą, kai šalta vandens temperatūra yra bent 20 laipsnių.

Po dušo išdžiovinkite rankšluosčiu rankšluosčiu.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.