^

Naujagimių vystymasis

Reflex Moro naujagimiams

Kokie yra refleksai ir kodėl jiems reikia naujagimio? Kai kūdikis yra gimdoje, jo sąlygos yra gana palankios. Tačiau kai gimsta vaikas, jis turi kažkaip prisitaikyti prie aplinkos sąlygų.

Vaiko motorinė veikla: formavimosi modeliai

Iš motorinių sričių vaiko vystymasis yra vienas iš ryškiausių ir stebina transformacijų pagal iš reiškinių amžiaus turtus - iš tikrojo apribojimų variklio ir vaisiaus bejėgiškumo ir naujagimis aukščiausio lygio sporto įranga, muzikos bei meninės kūrybos.

Vaiko socialinė raida

Be augimo, vystymosi ir biologinio brendimo procesų vaikas pereina į sudėtingą kelią, kuris gali būti nurodytas terminu "socializacija" arba vaiko socialine raida.

Ankstyvas vaikų iki vienerių metų vystymasis

Tėvai visada džiaugiasi, kai pastebi, kaip jų vaikas vystosi, kai mato savo pirmąsias sėkmes. Ir kiekvienas iš jų turėtų suprasti, kad ankstyva vaikų, jaunesnių nei vienerių metų, vystymasis vaidina labai svarbų vaidmenį sėkmingai formuojant fizinį ir bendrą kūdikio augimą.

Aukštis ir svoris

Visi žmonės yra skirtingi, netgi jie nėra skirtingi gamtoje ir pasaulio suvokimo požiūriu, tačiau yra skirtingų išvaizdos: skirtingos kūno sudėjimo, aukščio ir svorio.

Ankstyvas vaiko vystymasis

Manoma, kad ankstyvas vaiko vystymasis yra labai svarbus, nes nuo pirmojo gyvenimo mėnesio jo greitas tempas gerina suvokimą, atmintį, dėmesį, mąstymą. Tuo metu, kai vaikai eina į mokyklą, jie jau žino didelę informacijos kiekį.

Ką daryti, kai vaikas yra 11 mėnesių?

Jei jūsų vaikas yra 11 mėnesių, tai yra beveik metai, jis jau žino, supranta ir netgi gali įvykdyti kai kuriuos nepriklausomus veiksmus. Be to, vaikas pradeda bendrauti su suaugusiu pasauliu, nors ir dar neabejotinai, gestus ir veido išraiškas, tačiau trumpai ir pakankamai konkrečiai.

Vaikas 9 mėn

9 mėnesių vaikas yra vaikas, siekiantis nepriklausomybės. Jis tampa tikra tuštybe, neatsižvelgiant į tai, ką jis daro, nuskaitydamas, judėdamas aplink lovos perimetrą ar grojimus.

Vaikas 1 mėnuo: plėtra ir priežiūra

1 mėnesio vaikas yra ilgai lauktas mažas stebuklas, kuris, be džiaugsmo, kelia daug bėdų ir rūpesčių naujai sukurtiems tėvams. Mama nerimą kelia viską - ar ji tinkamai maitina kūdikį, ar ji normaliai vystosi, ar pakankamai pieno ir miego vaikui, kokia tvarka turėtų būti ir kt.

Ką daryti, kai vaikui sukanka 5 mėnesiai?

Jei jūsų vaikas yra 5 mėnesių, tęsia savo plėtrą, jau universalus būdu, o ne tik fiziologinio srityje. Pirmieji garso deriniai, aktyvus bendravimas su tėvais per veido išraiškos ir gestai, per trumpą dešimties minučių savarankiškas žaidimas, gerai išvystyta grabus refleksas, gebėjimas išsklaidyti barškučių ir noras nutraukti savo mėgstamą knygą - tai ne pilnas sąrašas įgūdžių ir gebėjimų, kad laikosi penkių mėnesių kūdikį.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.