^
A
A
A

Hidroperitinis plaukų šalinimas

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.11.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Hidroperietas plačiau naudojamas plaukų spalvai, nei jų visiškai pašalinti. Sutinku, kad šviesos, plonos plaukai ant odos yra mažiau pastebimi nei briaunos ir tamsios plaukai. Tiksliau, plaukams šalinti skirtos hidroperitinės medžiagos, skirtos "močiutėms" naudojamoms "maskuotoms", ir šis metodas yra labai paprastas, prieinamas ir gana saugus.

Hidroperietas yra karbamido ir vandenilio peroksido junginys. Peroksidas veikia plaukų pigmentus, o karbamidas padeda šiame procese veikti kaip "transporto priemonė".

Kaip hidroperitą naudoja spalvoms, plaukų šalinimui? Būtina paruošti 15% tirpalą tokiu būdu:

  • Norint gauti 10 hidroperitų tablečių vaistinėje, mums reikės tik 3 vienetų, o likusieji bus atsargūs, nes, greičiausiai, procedūrą reikės pakartoti keletą kartų.
  • Grind 3 tabletes ir sumaišykite su 10 ml virinto ar išgryninto vandens.
  • Į tirpalą įpilkite 8-10 lašų amoniako.
  • Taikyti mišinį su nepageidaujamais plaukų sluoksniais su medvilnine juostele, tamponu.
  • Palikite visiškai išdžiūti ir pakartokite veiksmą.
  • Po 20-25 minučių mišinį galima nuplauti šiltu vandeniu.
  • Kita procedūra, kaip ir ankstesnė, turės būti atlikta per 2 dienas.
  • Pakartokite hidroperitą, kol bus gautas norimas rezultatas.

Kai kuriose moterims plaukai tampa ne tik lengvesni, bet ir plonesni, be to, jie auga lėčiau. Yra atvejų, kai hidroperietas perauga nuo švelnios ir jautrios odos, todėl tirpalą reikia iš anksto išbandyti ant rankos (rankos). Jei nėra dirginimo, paraudimo, tada priemonė gali būti naudojama didesnėse kūno srityse. Taip pat reikėtų įspėti apie balinimo plaukų hidroperitinio viršutinės lūpos nepriimtinumą, vietoj to, kad šviesos plaukai gali paraudę odą ir plaukus nemalonų geltoną atspalvį.

trusted-source[1]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.