^

Informacija

Vienas iš labiausiai pageidaujamų ir gerai žinomų Izraelio specialistų vidaus ir infekcinių ligų, AIDS srityje. Profesorius Fransisk Shlefer yra atsakingas už specializuotą Asociacijos klinikos skyrių ir yra jo pirmaujanti infekcinių ligų specialistas. Konsultuoja dėl infekcinių ligų, susijusių su keliautojais ir nėščiomis moterimis. Priėmimas, tiek suaugusiems, tiek vaikų amžiaus vaikams.

Dr specializuojasi infekcinių ligų diagnostikoje ir gydyme:

  • ŽIV / AIDS
  • B ir C hepatitas
  • Citomegalovirusas
  • Žmogaus papilomos virusas ir kitos pavojingos patologijos.

Bendra profesoriaus patirtis yra apie 40 metų. Pacientai iš viso pasaulio kreipiasi į recidyvuojančias, lėtines patologijas. Dažniausiai tai žmonės su lėtinės ir infekcinės skeleto sistemos pažeidimais, sisteminėmis odos infekcijomis ir daugeliu kitų ligų.

Fransisk Shlefer sukurti diagnostiniai metodai, skirti nustatyti kūno problemas, kurias sunku nustatyti naudojant klasikinius metodus. Jo integruotas metodas suteikia veiksmingų rezultatų vidaus organų ligų diagnozavimo ir gydymo procese.

Be medicinos praktikos, profesorius yra Universiteto Medicinos fakulteto dėstytojas. Ben-Gurionas rengia būsimus gydytojus. Jis taip pat Fransisk Shlefer atlieka mokslinę veiklą, skelbia savo darbą tarptautiniuose profesionaliuose medicinos žurnaluose.

Švietimas ir darbo patirtis

  • Izraelis, Jeruzalės medicinos mokyklos mokykla.
  • Izraelis, Beer-Ševa, stažuotė medicinos centre „Soroka“.
  • JAV, Hepatito praktika.
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.