^

Informacija

Gydytojo bagažas turi Galina Shenkerman gilias žinias ir beveik 40 metų medicinos praktiką diagnozuojant ir gydant diabetą, skydliaukės ligas (įskaitant gerybinius ir piktybinius navikus), endokrininius sutrikimus, dėl kurių atsiranda nutukimas ir medžiagų apykaitos sutrikimai.

Gydytojas Shenkerman įgijo aukštąjį medicinos išsilavinimą Zaporožės medicinos institute, specializavosi ir stažavosi Izraelyje - Endokrinologijos institute (Tel Avivo universitete) ir pirmaujančiuose medicinos centruose.

Gydytojas Shenkerman valdo Diabeto ir nutukimo centro endokrinologijos skyrių vienoje iš didžiausių Izraelio klinikų ir sėkmingai gydo endokrininės ligos sergančius pacientus, remdamasis šiuolaikinėmis diagnostinėmis ir naujoviškomis terapinėmis metodikomis. Jis organizuoja kursus endokrinologams, konsultuoja Izraelio ir užsienio specialistus, atlieka paveldimų endokrininių ligų gydymo tyrimus ir skelbia mokslinius straipsnius medicinos žurnaluose.

Jis yra Izraelio nacionalinio diabeto ir nutukimo fondo, Izraelio endokrinologijos asociacijos ir diabeto gydymo asociacijos narys.

Jis kalba hebrajų, anglų ir rusų kalbomis.

Švietimas ir darbo patirtis

  • Zaporožės valstybinis medicinos institutas, Ukraina
  • Endokrinologijos ir vidaus ligų gydymo specializacija Endokrinologijos, metabolizmo ir aukšto kraujospūdžio institute Tel Avivo universitete, Izraelis
  • Stažuotė Ichilovo medicinos centre, Tel Avive, Izraelis
  • Specializacija vidaus ligų gydyme medicinos centre „Meir“, Kfar Saba, Izraelis

Narystė tarptautinėse organizacijose

  • Izraelio medicinos asociacija
  • Izraelio endokrinologijos asociacija
  • Izraelio diabeto gydymo asociacija
  • Izraelio antsvorio asociacija
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.