^
A
A
A

Apie projektą

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

12 March 2020, 18:49

Kas mes esame?

„ILive“ „I live! Ok! :)“ portalas yra informacijos šaltinis, suteikiantis vartotojams naudingiausią informaciją apie visus asmeniui svarbius gyvenimo aspektus, tokius kaip sveikata, šeima ir vaikai, grožis ir mada, mityba ir mityba, santykiai, sportas ir, žinoma, įdomiausios naujienos!

Atsižvelgdami į tai, kad esame informacijos šaltinis apie žmonių sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą, suprantame šios žinių srities svarbą ir jos įtaką žmogaus gyvybei ir sveikatai.

Mes stengiamės būti autoritetingu medicinos šaltiniu, turinčiu gerą reputaciją ir patogų turinį.

Mums yra daugybė gerbiamų ir nepriklausomų šaltinių, įskaitant „ Wikipedia“.

Todėl, nepaisant to, kad portale skelbiama informacija skirta tik informavimui ir neturėtų būti naudojama konsultuodamasi su specialistu, nustatome aukštus mūsų turinio kokybės standartus. Visą „iLive“ turinį peržiūri medicinos ekspertai, kad užtikrintų kuo didesnį tikslumą ir atitiktį faktams.

Turime griežtas taisykles dėl informacijos šaltinių pasirinkimo ir mes kalbame tik apie geros reputacijos svetaines, akademinius mokslinių tyrimų institutus ir, jei įmanoma, įrodytus medicininius tyrimus. Atkreipkite dėmesį, kad medžiagose skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra interaktyvios nuorodos į tokius tyrimus.

Išsamią informaciją apie svetainės turinio reikalavimus ir redakcinę politiką rasite mūsų  taisyklėse ir taisyklėse.

 

Susisiekite su mumis:

Ivanas Petrovas - projekto vadovas

Alexey Portnov - išduodantis redaktorius, medicinos ekspertas

Adresas: Ukraina, Kijevas, Mayakovsky Avenue 75, POB 104, 02232

Telefonas: +38 (094) 497-40-08

El. Paštas: contact@ilive.com.ua

Taip pat galite susisiekti su mumis!

 

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.