^
A
A
A

Odesoje, padidėjęs tymų skaičius

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

23 May 2017, 09:00

Policlinikos ir medicinos įstaigos Odesoje patvirtina spartų tymų atvejų skaičių: infekcinės ligoninės jau gydomos daugiau kaip šimtu sergančių pacientų. Apie šią informaciją ir vyriausiasis Odesos ligoninės Svetlana Lavryukova.

Tarp naujai priimtų ligonių vyrauja vyresni nei 3 metų vaikai, tačiau yra ir suaugę pacientai. Paprastai ligonius, kurie yra sunkios būklės, taip pat nėščios moterys ir vaikai iš vaikų globos įstaigų, siunčiami į stacionarinį gydymą.

"Jei analizuojate hospitalizuotų pacientų skaičių, net pačioje pavasario pradžioje buvo užregistruoti tik vieni, vadinamieji" atsitiktiniai " tymų atvejai . Jau šių metų balandžio viduryje pacientų skaičius palaipsniui pradėjo didėti. Iki šiol mes turime beveik keturiasdešimt pacientų stacionarinio gydymo metu. Jei manote, kad jau buvo atleisti, galite suskaičiuoti daugiau nei šimtą atvejų ", - pagrindinis gydytojas paaiškina padėtį.

Kaip rodo statistiniai duomenys, anksčiau toks tymų sergančių pacientų skaičius gali būti nustatytas visoje šalyje, bet ne viename kaime. Rizikos grupę sudaro vaikai iki 9 metų amžiaus, taip pat suaugusieji nuo 35 iki 45 metų.

Valstybinės antstolių tarnybos valstybės tarnybos sanitarinių normų laikymosi valstybinės priežiūros departamento darbuotojas Olga Balanovskaya priduria, kad Europos teritorijoje šiuo metu yra registruotos keturiolikos zonų, kuriose vyksta tymų protrūkiai. Pavyzdžiui, nuo praėjusių metų vasaros Rumunijoje ekspertai užregistravo daugiau nei penkis tūkstančius tymų sergančių pacientų - ir yra atvejų, kai mirtini rezultatai.

"Tymų atvejų skaičiaus padidėjimas kinta cikliškai. Taigi, mūsų šalyje didžiausias pacientų skaičius 2006 m. Buvo registruotas - tai yra 43 000 pacientų. Tada liga nukrito, tačiau 2012 m. Buvo dar vienas ciklinis protrūkis - 15 000 pacientų buvo hospitalizuoti. Šiandien, greičiausiai, galime kalbėti apie kitą padidėjusį paplitimą. Faktas yra tas, kad ne visi tėvai vakcinuoja savo vaikus. Nevakcinuotų vaikų skaičius didėja, o mes matome naują protrūkį ... Visi žino, kad vieninteliu veiksmingu kovos su šia liga priemone yra skiepijimas. Tačiau turime pripažinti, kad Odesos vaikų skiepijimo dažnis labai skiriasi nuo Rumunijos rodiklių ", - apibendrina gydytojas.

Odesos miesto tarybos sveikatos departamento atstovė Anna Luneva užtikrina, kad šiuo metu miesto poliklinikose yra 14 000 antikorupcinių vakcinos dozių.

"Mes kreipiamės į mamų ir tėvų sveikų vaikų nuo vienerių metų. Jei jūsų vaikai negavo vakcinuotų nuo tymų ir nepatyrė šios ligos, pasikonsultuokite su gydytoju ir paskiepykite, neatsižvelgiant į skiepijimo planą ", - sako gydytojas.

Jei vaikas jau serga, turėtumėte apriboti jo ryšius su kitais žmonėmis. Negalima eiti su tokiu vaiku į kliniką: reikia nedelsiant paskambinti į gydytoją arba "skubios pagalbos" metu.

trusted-source[1], [2], [3], [4]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.