Vaistiniai preparatai

Vaistiniai preparatai, ty vaistiniai preparatai, naudojami įvairių ligų gydymui ir prevencijai, turi būti naudojami tiksliai pagal paskirtį, kad jų gydomasis poveikis būtų kuo veiksmingesnis ir saugus.

Ar gydytojas paskyrė Jums vaistą, gerą specialistą ir visiškai jam pasitiki? Puiku. Bet net geriausio gydytojo patirtis negali paveikti kiekvieno paciento organizmo individualios reakcijos į farmacinius preparatus ir užtikrinti jų šalutinį poveikį.

Pasak PSO, penktos ligos mirčių priežastys yra pavojingos, kartais nesuderinamos su narkotikų šalutiniais poveikiais.

Todėl, prieš vartojant bet kokį vaistą, jums reikia skaityti jų naudojimo, kuriame pateikiama informacija apie tikslą ir komponentų narkotikų, jų veikimo mechanizmas, atleiskite formų, metodų taikymo ir dozavimo, taip pat kontraindikacijos, nepageidaujamas šalutinis poveikis, suderinamumo ar instrukcijas nesuderinamumas su kitais vaistais ir kt.

Be aprašymų produktų, pagal abėcėlę, narkotikų vadovas turi informacijos apie prekių pavadinimų generinių vaistų (kopijos) su tos pačios veikliosios medžiagos, tačiau skirtingų gamintojų.

Informacija: Ukrainoje vaistų vartojimas medicinoje reglamentuojamas Valstybine Ukrainos vaistų tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

iLive portāls nesniedz medicīnisku padomu, diagnostiku vai ārstēšanu.
Portālā publicētā informācija ir tikai atsauce, un to nedrīkst izmantot, konsultējoties ar speciālistu.
Uzmanīgi izlasiet vietnes noteikumus un politiku. Taip pat galite susisiekti su mumis!

Autortiesības © 2011 - 2020 iLive. Visas tiesības aizsargātas.