^

Plaukų persodinimo klinikos: Turkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Vokietijoje

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Iki šiol mes kalbėjome apie naudą, kurią plaukų implantai suteikia ankstyviems plikiems žmonėms, ir tuos, kurių plaukų galvutė yra labai toli nuo to, kad jo tankis yra idealus, o tai sukelia tam tikras psichinės ir fizinės problemos problemas. Mes taip pat palietėme įvairias estetinio požiūriu svarbių procedūrų, jų pranašumų ir trūkumų atlikimo procedūras , paliekant po procedūros. Tačiau visa ši informacija atrodys mažai, jei tie, kurie nori konkuruoti dėl savo grožio radikaliais metodais, nežinai, kur atlikti plaukų persodinimą.

Pirmiausia, plaukų persodinimas kol kas nėra toks reikalingas, kad jį būtų galima atlikti bet kurioje miesto klinikoje. Tai yra estetinės medicinos krypties plėtotė, kuri nukreipta toli nuo visų miestų, todėl vis dar nepakanka nuspręsti dėl plaukų persodinimo, reikia nuspręsti dėl šalies ir klinikos, kur norite tai padaryti.

Reikia sakyti, kad rimtos klinikos, kuriose naudojamos naujausios technologijos, gali būti randamos ne tik užsienyje, bet ir buvusios NVS šalyse. Be to, juos reikėtų ieškoti regionų miestuose. Atsižvelgti į plaukų persodinimą mažame miestelyje kol kas nėra būtina, nors procedūros poreikis yra visose gyvenvietėse.

Galbūt kada nors situacija pasikeis į geresnę padėtį, o plaukų persodinimas gali būti atliekamas bet kuriame mieste, tačiau tinkama paklausa ir kainų politika turėtų dominti specialistus ir atverti naujus centrus. Tuo tarpu mes kalbėsime apie tuos gerai žinomus klinikus, kurie šiandien yra skirtingose pasaulio dalyse.

Plaukų transplantacija Turkijoje

Ši šalis turi labai turtingą patirtį, susijusią su plaukų persodinimu, dėl to, kad jos klinikos ieškojo informacijos ne tik ukrainiečiams ir rusams, bet ir Europos šalių gyventojams. Turkijos klinikos yra patikimos, todėl žmonės nenori atsiprašyti už pinigus už vizas, skrydžius ir apgyvendinimą šioje šalyje, kurios gali būti garantuotos, kad suteiktų jiems gražią šukuoseną.

DOKU estetinės medicinos klinika (Adomas ir Ieva)  yra viena iš pirmaujančių klinikų Stambule, kurioje pacientai iš Europos ir Azijos kreipiasi pagalbos. Plaukų persodinimas atliekamas vientisu FUE metodu, o plaukai nėra nusiskundę, tai reiškia, kad iškart po procedūros pacientas gali pamatyti transplantacijos rezultatą, kuris bus per metus.

Transplantacija atliekama tiek vyrams, tiek moterims. Be to, statomos antakiai ir barzdos.

Stambule yra Cumhuriyet Maho klinika. Incirlidede Cad. No: 6-2, Anthill Towers, Sisli, Stambulas

Estetijos estetinės medicinos klinika (estetika)  yra didžiausias Turkijos medicinos centras, iš kurių viena yra plaukų persodinimas. Nuo 2010 m. Medicinos centras priima pacientus iš viso pasaulio, vadovaujantis tarptautiniais standartais.

Plaukų persodinimas atliekamas pagal klasikinį metodą ir FUE metodą.

Klinika yra: Ataşehir (Stambulas), Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. Nr. 28

"Hair Med" plaukų persodinimo centras Memorialinės klinikos "Antalija" yra moderni medicinos įstaiga, turinti 15 metų patirtį, dirbančia pagal naujausios įrangos tarptautinius standartus. Vienas iš pirmųjų JCI akredituotų.

Centre siūlomi įvairūs alopecijos gydymo būdai, įskaitant plaukų persodinimą naudojant FUT ir FUE metodus. Specialistai atlieka plaukų persodinimą vyrams ir moterims, taip pat antsvorių ir barzdos transplantaciją, lėtinio plaukų slinkimo gydymą plazmoliftingu.

.Įėjimas adresas: Kuskavagi Mah. Atatürk Bulvarı No: 81 Konyaalti / Antalija.

Medicinos centras klinika Hairlain FUE  - žinomas turkų klinikoje, atlieka plaukų persodinimo naudojant Degalų metodas buvo maždaug 15 metų, iš tiesų nuo 2002 m pamatai. Klinika specialistai teikia vientisą procesą aukšto lygio, praktikuojančių plaukų persodinimo, kaip spalvos ir kitų kūno dalių, plius korekcinių persodinimo būtinų gedimo ankstesnių transplantacijos atveju, plaukų tinkamai augti.

Klinika įsikūrusi Ankaroje. Daugiau informacijos galite gauti fue-hlc@mail.ru arba telefonu Rusijoje +7 (987) 188-76-06.

Privati klinika TURHAIR  Stambule, kur Dr Demir, kuri yra geriausių plaukų transplantologų FUE EUROPE ir ISHRS gydytojų organizatorė, rengia registratūrą.

Klinikoje plaukų persodinimas atliekamas naudojant FUE metodą ant galvos, barzdos, ūsų, antakių.

Klinika įsikūrusi adresu: Incirli Cad. Limon Çiçeği Sok. Asfalti Caddesi biuro blokas № 1 Bakirka / ISANBUL, telefonas +9 (0 534) 974-22- 00.

Reikia pasakyti, kad Turkijoje plaukų transplantacija yra beveik kasdieninė procedūra, nes šioje srityje yra daugybė medicinos centrų ir klinikų. Pacientams suteikiama: nemokamas pervedimas, pilnas maitinimas, galimybė gyventi klinikoje operacijos dieną ir daug daugiau. Tačiau ne visos privačios klinikos gali teikti aukšto lygio paslaugas. Be to, beveik visi plaukų persodinimo centrai yra tik vientisa transplantacijos technika.

Plaukų transplantacija Rusijoje

Mes neslėpsime nuodėmės, kad atliktume kokybišką plaukų persodinimą. Rusijos gyventojams nereikia išvykti į užsienį. Norėdami atlikti transplantacijos procedūrą aukšto lygio gali ir vietos gydytojai gerai žinomų klinikų.

"REAL TRANS HAIR"  (RTH plaukų persodinimo) klinika yra viena gerai žinomų Rusijos Federacijos klinikų, kuri 17 metų dirba transplantacijos srityje.

Ekspertai atlieka plaukų persodinimą, naudodamiesi dviem juostele ir FUE metodais. Tuo pačiu metu jie neskuba pereiti į modernesnį HFE metodą, nes tai yra rinkodaros idėja. Jie teigia, kad metodika HFE iš tikrųjų nėra unikalus metodas, iš besiūlių technika FUE Geras, siekiama kitomis priemonėmis (technologija FUE implantuotuvą PEN), nes FUT technika yra juostelės metodu variantas. Beje, daugelyje klinikų Turkijoje pagal FUE IMPLANTER PEN metodus naudoja originalas, o ne reklamos pavadinimas.

Klinikoje taip pat atliekamas plaukų persodinimas rows ir barzda.

Rusijos klinika "RTH" yra Maskvoje, metro stoties "Kurskaya", Yakovoapostolsky pereulok, 8a.

Trichology centras bet kada plaukai  - žinomas Rusijos medicinos įstaigos (valstybės Tarptautinės draugijos plaukų atstatymo chirurgijos ISHRS), praktika dirba prie naujo metodo plaukų transplantacijos HFE Turkijos specialistų daugiau kaip 13 metų. Rusijoje HFE metodas yra patentuotas, tačiau tokios operacijos atliekamos tik vienodo pavadinimo klinikoje. Manoma, kad šis metodas leidžia jums padengti savo galvą plaukais net ir paskutiniais 6 laipsnių alopecija, tačiau tai užtruks apie 8-12 valandų.

Specialistai užsiima plaukų persodinimu iš galvos srities, transplantacijos antakių, ūsų, barzdos, ūsų.

HFE trichologijos centras yra: Maskva, ul. Schepkina, 58 su. 3. Daugiau sužinosite naudodamiesi daugiakanaliu telefonu  +7 (915) 107-55-44.

Plastinės chirurgijos ir kosmetologijos klinika "Inteko" taip  pat yra viena iš geriausių Maskvoje veikiančių klinikų, teikiančių plaukų persodinimo paslaugas. Klinikos atidarymas įvyko 2003 metais.

"INTEKO-klinikos" specialistai dirba du metodai: Degalų ir juostelės, ir skaičiuojant HFE metodas nėra ne chirurginė intervencija, ir besiūlių technika natūra.

Klinikos adresas: Maskva, g. 2-я Tverskaya-Yamskaya, 26, telefonas: +7 (499) 250-96-56.

Speciali plaukų persodinimo klinika "Lysine-no"  yra populiarus Rusijos centras, turintis perspektyvų pavadinimą ir 15 metų patirtį plaukų persodinimo srityje. Per šį laiką gydytojai padėjo gauti gražų plaukų galvą tūkstančiams pacientų.

Klinikų specialistai, kurie yra ISHRS nariai, dirba su dviem patentuotais metodais visame pasaulyje: juostos ir FUE.

Klinika yra: Maskva, ul. Clara Zetkin, 33, building 25, tel. +7 (495) 585-76-36.

Specializuota klinika plaukų restauravimui ir plaukų persodinimui "Volosy.ru"  yra modernus rusų centras, veikiantis nuo 2004 m., Nors patirtis plaukų persodinimo srityje yra dar senesnė (nuo 1996 m.). Visi klinikos chirurgai yra išvardyti tarptautinėje organizacijoje ISHRS.

Klinikų specialistai atlieka plaukų persodinimą naudodamiesi FUE ir FUT metodais, naudodami tik savo paties plaukus kaip biomaterialą. Taip pat galima naudoti kombinuotą operaciją, naudojant abu metodus. Jei plaukų tankis negali būti pasiektas, klinika siūlo papildomą trichopigmentacijos metodą (medicininę tatuiruotę). Savo metodu gydytojai atlieka antakius ir blakstienas, taip pat naudoja įvairius alternatyvius nuplikimo gydymo būdus.

Klinika "Volosy.ru" yra: Sankt Peterburgas, prospektas prospektas, 69, telefonas +7 (921) 886-56-64.

Plaukų transplantacija Ukrainoje

Mūsų tautiečiai nėra blogesni nei užsieniečiai, jie taip pat seka savo išvaizda ir nori būti gražu. Ir plaukai - tai yra tai, kas padeda specialiai susidurti su žmogaus veidą, o tai reiškia, kad skubus plaukų persodinimas mums yra ne mažiau nei kitose išsivysčiusiose šalyse.

Apsvarstykite keletą klinikų, kur mūsų tautiečiai gali pereiti prie plaukų persodinimo procedūros, neišeidami iš šalies.

Plastinės chirurgijos ir atjauninimo medicina klinika Ana-Cosmo  yra viena iš prestižinių klinikų Ukrainoje ir buvusios NVS šalyse, kuri egzistuoja jau daugiau nei 20 metų. Tai aukšto lygio akreditavimo Sveikatos apsaugos ministerija Ukrainos, specialistai gali pasigirti sertifikatų ir diplomų tarptautinio standarto.

Plaukų transplantacija yra pasaulyje žinomo plastiko chirurgo Akaki Tsilosani departamentas. Jis atlieka operacijas su raukšlių metodu FUT ir besiūliu FUE, prireikus implantuodamas plaukus iš skirtingų kūno dalių, užtikrinant 92% biomedicinos išlikimą.

Klinika yra Kijeve, ul. Belorusskaya, 11b, telefonas +38 (044) 483-21-78, +38 (050) 326-62-91.

Lazerinės kosmetologijos ir chirurgijos deimantų lazerio klinika - 5 metų trukmės medicinos centras, kuris neatsilikti nuo laiko, klausydamas Ukrainos gyventojų poreikių. Viena iš centro teikiamų paslaugų yra plaukų persodinimas, kurį centro specialistai atlieka taikydami vientisą FUE metodą, transplantuodami po 4 tūkstančius skiepų per procedūrą. Plaukų transplantacija taip pat atliekama ant antakių ir galva už prieinamą kainą iki 50 UAH už vieną skiepą.

Klinikos adresas: Kijevas, ul. Krasnoarmeyskaya, 89, tel. +38 (044) 228-72-45.

Klinika «Auksinis Lazerinis» Lazeriniai kosmetologijos ir chirurgija - kita medicinos centras Europos mastu yra apie 5 metai ir gerai įsteigta plaukų transplantacijos besiūlių metodo srityje. Plaukų persodinimo procedūros kainos yra identiškos ankstesnei klinikai.

Klinikos adresas: Kijevas, ul. Liūtas Tolstojus, 8, tel. +38 (044) 338-12-90.

Rekreacinės estetinės medicinos institutas "VIRTUS" yra 26 metų patirties turintis medicinos centras, turintis filialus įvairiose Ukrainos miestuose. Klinikoje pristatomi daug novatoriškiausių kosmetologijos, dermatologijos, trichonologijos metodų.

Daugiau nei 10 metų įstaigoje praktikuojama plaukų transplantacija naudojant juostelės techniką.

Ieškoti adreso klinika filialus skirtinguose miestuose (Odesa, Kijevas, Charkovas, Dnepr, Nikolajaus, Chersonas), skambinkite +38 (044) 332-44-00 Kijeve arba +38 (044) 700-60-60 Odesoje.

Mediendo klinika lazerinei ir endoskopinei medicinai  yra moderni, gerai įrengta ambulatorinė klinika Ukrainos širdyje, kurioje, be kita ko, teikiamos gydymo ir plastinės plaukų chirurgijos paslaugos.

Klinikoje plačiai naudojamas plaukų persodinimo FUE būdas, taip pat siūlomos blauzdos transplantacijos už prieinamą kainą.

Klinika yra: Kijevas, ul. Kopernika 12-d, tel. +38 (044) 355-33-31, +38 (095) 365-00-04.

"Healthy Hair" centre "Ruben Hair" yra aktyviai besivystanti licencijuota klinika, turinti 4 metų patirtį gydymo ir plaukų persodinimo srityje, naudojant "FUE" vientisą metodą.

Be plauko transplantacijos ant galvos, centro gydytojai atlieka plaukų persodinimą ant antakių ir barzdos, taip pat įvairias fizioterapijos procedūras, veiksmingas alopecijos gydymui. Transplantacijos procedūros pabaigoje pacientas gauna rašytą plaukų augimo garantiją.

Gydymo centro adresas: Odesa, ul. Srednefontanskaya, 19b, оф. 203, tel. +38 (048) 700-76-76. Filialas Kijeve: st. Turgenevskaya, 76/78, tel. +38 (044) 486-56-58, +38 (067) 463-76-76.

Klinikinė trichologija ir dermatologija "Plaukų sveikatos centras"  - organizacija, kuri egzistuoja vos 20 metų. Ir visą šį laiką jos specialistai nagrinėjo odos ir plaukų gijimo problemas, taikydami tarptautiniu mastu pripažintus gydymo standartus ir unikalius autorių kūrimo būdus.

Klinikoje priimami patyrę trichologai, kurie gali patarti dėl įvairių rūšių nuplikimo.

Klinikos adresas: Kijevas, ul. Kudryashov, 3, telefonas +38 (044) 537-66-10.

Kaip matote, jei norite Ukrainoje galima rasti, kaip plaukų transplantacijos centrų patyrusių ir palyginti naujų klinikose pasiruošę padėti savo tautiečiams grįžti jaunystę ir grožį su gražia galvos plaukų. Taigi visiškai nereikia ieškoti pagalbos dėl fiktyvios pusės.

Plaukų transplantacija Baltarusijoje

Nepaisant stabilios šalies politinės ir ekonominės padėties, nemažai naujoviškų technologijų neskuba ten išvystyti. Taip atsitiko su plaukų persodinimu. Daugelyje klinikų, siūlančių plaukų persodinimo paslaugas, labai mažai patirties šioje plastinės chirurgijos srityje. Nepaisant to, jau šiek tiek pasikeičia šia kryptimi.

Nuo 1997 m. Veikiantis "Edaran-Medical" plastinės chirurgijos centras neseniai pasiūlė tėvynainiams ne tik plaukų persodinimą, bet ir transplantaciją su moderniausiu HFE metodu, užtikrinančiu plaukų išgyvenimą.

Klinikinis adresas: Minskas, ul. Lenina, 9. Tel. +375 (17) 220-21-01.

Medicinos centras "Pasitikėjimas", darbo patirtis, apimanti daugiau nei 13 metų, turi savo žinioje aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgas su 8 metų patirtį Mechkovskaya Prokofjevo, kuris taip pat turi plaukų persodinimo už ne chirurginio metodo HFE.

Centro adresas: Minskas, ul. Zaslavskaya 23/1, cab. 17.

Estetinės medicinos centras "Hinevich ir K", veikiantis nuo 1992 m., Yra pasirengęs teikti konsultacijas ir plaukų persodinimą juostomis ir metodais, persodinti plaukus ir plaukus iš kitų kūno dalių.

Centro adresas: Minskas, ul. Pionerskaya, 45. Tel. +375 (29) 653-39-95.

Medicinos centras "Corona", dirbantis plaukų ir galvos odos gydymo srityje nuo 2004 m., Atlieka plaukų problemų ir plaukų persodinimo procedūrų diagnostiką naudojant FUT technologiją išlaikydamas plaukus.

Centro adresas: Insk, ul. Kommunisticheskaya, 3, tel. +375 (29) 358-12-04.

Medicinos centras "Nordin" - šiuolaikinė klinika pušyne, specializuojasi plastinės chirurgijos, įskaitant plaukų persodinimą ir klestėjimą bei besiūlius metodus. Vidutinė operacijos kaina nurodyta 42-43 tūkst. Rublių diapazone.

Centro adresas: Minskas, ul. Surganova, 47b. Telefonas +375 (017) 289-54-56.

Akivaizdu, kad Baltarusijos gyventojams taip pat nereikia išvykti į užsienį, norint atstatyti plaukus ant galvos. Remiantis apžvalgomis, vidaus klinikos susiduria su plaukų persodinimo operacijomis ne blogiau nei užsienio meistrų.

Plaukų transplantacija Vokietijoje

Vokietija yra šalis, kuriai būdingas pedantiskas ir kruopštus požiūris į bet kokį verslą, todėl dauguma mano, kad šioje šalyje geriausias gydymas. Tiesą sakant, medicina pramonė Vokietijoje išgyvena krizę dėl kvalifikuotų darbuotojų trūkumo, todėl nenustebkite, jei yra darbo plastikos chirurgas būtų jūsų tautietis.

Kalbant apie klinikas, atliekančias plaukų persodinimo operacijas, daugumą jų galima pasiekti tik per tarpininkus, siūlančius paslaugas gydymo klinikose Europoje. Yra žinoma, kad plaukų persodinimo metodas FUE siūlo naujovišką kliniką Hamburge "FUE - Hairtransplant", kuri specializuojasi plaukų transplantacijai vientisai. Klinikinis adresas: Hamburgas, Wendemuthstrabe, 5, tel. +49 (0) 40-22862-115.

Plaukų transplantacija atliekama klinikoje Vinsbadena "Manga Medicinos Ouen" ir tinklo centų "Estetinės klinikos", kurios raspoloeny filialus Miuncheno, Hamburgo, Dyusserdorfe.

Plaukų transplantacija Tadžikistane

Šviestuvų Medicina Tadžikistanas 2010 nusprendė įrodyti, kad jų šalis nebus stovėti nuošalyje nuo inovatyvių technologijų grožio pramonėje, ir kad šalis turi kvalifikuotą specialistų, galinčių atlikti plaukų transplantacijos operaciją. Pirmoji operacija buvo atlikta gegužės 13 Tais pačiais metais, garsus chirurgas ir vedėjas rekonstrukcinės mikrochirurgijos, viena iš pirmaujančių medicinos centrų Tadžikistanas W. Kurban departamentas. Pacientai galėjo pridėti iki 3,5 tūkst. Plaukų folikulų į galvos plikimo zoną.

Tolesniame centre vyko ir kitos panašios operacijos, tačiau plačiai paplitę plastiniai plaukai Tadžikijoje dar negavo. Sužinojome, kad šiandien FUT plaukų persodinimas atliekamas Tadžikų plaukų klinikoje ir tarptautinėje Ibn Sino klinikoje (34 Fotekh Niesi gatvėje), esančioje Dušanbėje. Galbūt šiandien, Chudžandas ir Farhoras atidarė kitus "Ibn Sino" centro filialus, kur jų atidarymas buvo planuotas anksčiau.

Plaukų transplantacija Azebirjanoje

Pasakyti, kad plastinė Azejbardjano plaukų operacija negali vystytis. Kitas dalykas yra tai, kad šalyje nėra tiek daug klinikų, kurie praktikuoja tokią estetinės medicinos kryptį.

Tiksli informacija mes galėjome rasti tik gerai žinomas Azeybardzhane centro estetinės medicinos «Celamig» (Celamig Plastikas Estetik Cerrahi Klinika), kuri teikia paslaugas už Plaukų transplantacija odos atvartu. Centras yra gatvėje Baku. Sulejmana Rahimova, 126/64, telefonas + (99412) 480-05-35.

Iš esmės gyventojai Azeibžanui siūlo trumpą kelionę į kaimyninę Gruzijos šalį, kur garsiosios Tbilisio klinikos užsiima plaukų persodinimu:

  • Plaukų persodinimo centras "Talizi" (18 metų praktikos), vadovaujamas chirurgo Akaki Tsilosani, praktikuojantis vientisą techniką,
  • "Hairline International" plaukų ir plaukų atstatymo ir tyrimų centras.

Tokia kelionė, matyt, nebus sunku gyventojai Azeybardzhana kas sprendžia dėl drastiškų priemonių kovoti su alopecija, bevizio kelionių ir kasdienių skrydžius maršrutu Baku Tbilisio gana sau tokį malonumą.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.